אתה כאן :  ראשי  >  מדיניות הגנה על נתונים

מדיניות הגנה על נתונים

עבור בקשות אשרה (VISA) או פניות אחרות, הפרטים האישיים שאתה מוסר לנו יטופלו בהתאם לחוק הפרטים האישיים של ישראל. כאן תוכל לקרוא על איך אנחנו מטפלים בפרטים אישיים.
בקרת פרטים אישיים
מבקר הטיפול בפרטים אישיים הינו Cox and Kings Global Services
טיפול בפרטים אישיים בהקשר לפניות
בהקשר של פנייה, מידע על יצירת קשר שאתה מוסר יטופל רק לצורך משלוח דואר בנוגע לפניה שלך.
טיפול בפרטים אישיים בהקשר לבקשת אשרה (VISA)
עבור בקשת אשרה, CKGS תאסוף ותטופל במידע האישי שלך בהתאם לדרישות המפורטות של שגרירות הודו בישראל. כמו כן, במסגרת בקשת האשרה, CKGS אוספת, שומרת או משתמשת בפרטים האישיים עצמם, זה נעשה כמו כן רק לצורך טיפול בבקשת האשרה (VISA) ולטובת מתן של שירותינו האחרים ועמידה בחוזה. אי לכך, פרטים נמסרים לצדדים שלישיים כאלה שהם שותפים לשירותי CKGS (לדוגמא שירותי משלוחים) או לשגרירות הודו. באותם במקרים, בכל זאת, טווח הפרטים שנמסרים מוגבל למינימום ההכרחי.

אחרת, העברה של פרטים אישיים לצדדים שלישיים, מכירתם לצדדים שלישיים או מסירתם לצדדים שלישיים בכל דרך אחרת, לא באה בחשבון למעט מקרים בהם CKGS מחוייבת על ידי החוק או על ידי החלטת בית משפט להעביר את המידע הלאה, או אם העברתם של הפרטים מתבקשת לטובת ביצוע תביעות או עמידה בחוק הפלילי במקרים של התקפות על מבני CKGS IT.

אנא תהיה מודע ש-CKGS לא יכולה לתת ערבות וש-CKGS לא לוקחת שום אחריות חוקית על הטיפול בפרטים האישיים שלך מצידה של שגרירות הודו.
הסכמה
במסירת הפרטיים האישיים שלך, אתה מסכים לטיפולנו בפרטים האישיים שלך כפי שצוין למעלה
זכות למידע, תיקון או מחיקה של פרטים אישיים.
בהתאם לחוק הפרטים האישיים, אתה רשאי לקבל מידע על טיפולינו בפרטיים האישיים שלך באמצעות בקשה בכתב וכדין. אתה גם רשאי לבקש תיקון של מידע שגוי ומחיקה של אותם פרטים. אתה גם, בכל זמן, רשאי להסיר את הסכמתך לטיפולינו בפרטים האישיים שלך.
מידע בנוגע לעוגיות
אתר זה משתמש בעוגיות. עוגיה הינו קובץ טקטס קטן שמתווסף למחשב שלך כשאתה מבקר באתר. דבר זה משמש כדי להפוך את האתר לידידותי, גמיש ויעיל בשבילך כמשתמש. העוגיות באתר זה אינן משמשות לשמירה על סיסמאות. אתה רשאי לתכנן את דפדפן האינטרנט שלך בדרך כזאת שעוגיות אלה נמקחות משמירת הנתונים שלך באופן מיידי או במרווחי זמן קבועים, כל העוגיות נחסמות והינך מקבל הודעה לפני שעוגיה נשמרת. אתה יכול לעזוב את האתר של CKGS דרך קישור ולהגיע לאתרים של צדדים שלישיים, יכול לקרות שעוגיות באות לידי שימוש על ידי ספקי האתר המקושר. CKGS הינו אחראי מבחינה חוקית על עוגיות אלה.

הנחיות בטיחות

הודעה למועמדים המבקרים במרכז הבקשות לאשרת כניסה (VISA) להודו במשרדינו בתל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים.

1. רחוב דרויינוב 5, בית קרלייל, קומה 14, תל אביב 63143
2. רחוב הסורג 6, בניין גד, ירושלים, 94145
3. רחוב העצמאות 104 חיפה 341103
4. רחוב העצמאות 53 באר שבע, 842018
בגלל סיבות בטחוניות הפריטים הבאים יהיו אסורים בתוך מבנה השירות לבקשת אשרה
  • כל סוג של חומרי נפץ, נשק או פריט הנראה כמו נשק
  • כל פריט דליק כגון מצית/דלק/ קופסת גפרורים
  • כל סוג של פריטים חדים כגון מספרים, פצירות או אולרים
  • מעטפות או חבילות סגורות
  • כל סוגי תיקים כגון תיקי ג'יימס בונד, עור, אריג או תיק בד, תיקי נסיעיה, תרמילים, מזוודות, תיקיות עם רוכנסן, אסורים לנשיאה בתוך המרכז.
  • כל מכשיר אלקטרוני או פריט מופעל בסוללות כגון מצלמות, קלטות אודיו ווידאו, CDs, תקליטור, נגנים ניידים, לפטופים, תקליטונים, MP3, אייפדים, אסורים לנישאה בתוך המרכז.
הרשימה שסופקה למעלה אינה מוגבלת לפריטים שצוינו. פריטים אחרים גם עלולים להיות אסורים על פי שיקול דעתו של השומר התורן, אם אותו פריט נתפס כפריט/חומר המאיים על החיים ויכול לגרום לנזק או לפגוע בתקנות ובחוקי הביטחון.

בגלל סיבות בטחוניות, רק המועמד לאשרה (VISA) יכנס למרכז. שום אדם/אנשים נוספים המלווים את המועמד במהלך הבקשה יורשו להיכנס למרכז בקשות האשרה להודו. בכל זאת, כיוצא מהכלל, רק מתרגמים ומערכת תמיכה אחת נוספת יורשו להתלוות למועמדים בעל קושי כלשהו.

אנא שים לב שאין מתקן נוסף מטעם מרכז הבקשות לאשרה לאחסון של פריטים וחומרים. המועמדים מתבקשים לבצע סידורים קודמים למען אבטחתם לפני הכניסה למרכז.